Plan zajęć od 01.09.2017 do 30.06.2018


Listopad 2017

Data – Godzina Grupa Miejsce Instruktor Asystent
02 Listopada
Czwartek
17:30 – 18:30 DP sala Arkadiusz Baranowski (1 dan) Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
18:30 – 19:30 DZ sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Arkadiusz Baranowski (1 dan)
19:30 – 20:45 P+Z sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
06 Listopada
Poniedziałek
17:30 – 18:30 DPsala Jerzy Kasprzycki (1 dan) Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
18:30 – 19:30 DZsala Jerzy Kasprzycki (1 dan) Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
19:30 – 20:45P+Zsala Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
09 Listopada
Czwartek
17:30 – 18:30 DP sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Arkadiusz Baranowski (1 dan)
18:30 – 19:30 DZ sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Arkadiusz Baranowski (1 dan)
19:30 – 20:45 P+Z sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
13 Listopada
Poniedziałek
17:30 – 18:30 DPsala Krzysztof Puchalski (2 dan) Paweł Grzegrzółka (1 kyu)
18:30 – 19:30 DZsala Krzysztof Puchalski (2 dan) Paweł Grzegrzółka (1 kyu)
19:30 – 20:45P+Zsala Krzysztof Puchalski (2 dan)
16 Listopada
Czwartek
17:30 – 18:30 DP sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Jerzy Kasprzycki (1 dan)
18:30 – 19:30 DZ sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Jerzy Kasprzycki (1 dan)
19:30 – 20:45 P+Z sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
20 Listopada
Poniedziałek
17:30 – 18:30 DPsala Krzysztof Puchalski (2 dan) Paweł Grzegrzółka (1 kyu)
18:30 – 19:30 DZsala Krzysztof Puchalski (2 dan) Paweł Grzegrzółka (1 kyu)
19:30 – 20:45P+Zsala Krzysztof Puchalski (2 dan)
23 Listopada
Czwartek
17:30 – 18:30 DP sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Jakub Dąbrowski (5 kyu)
18:30 – 19:30 DZ sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Jakub Dąbrowski (5 kyu)
19:30 – 20:45 P+Z sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan)
27 Listopada
Poniedziałek
17:30 – 18:30 DPsala Krzysztof Puchalski (2 dan) Stanisław Figielski (1 kyu)
18:30 – 19:30 DZsala Krzysztof Puchalski (2 dan) Stanisław Figielski (1 kyu)
19:30 – 20:45P+Zsala Krzysztof Puchalski (2 dan)
30 Listopada
Czwartek
17:30 – 18:30 DP sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Stanisław Figielski (1 kyu)
18:30 – 19:30 DZ sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan) Stanisław Figielski (1 kyu)
19:30 – 20:45 P+Z sala Andrzej Jaruszewicz (3 dan)


  • P – dorośli i juniorzy (początkujący)
  • Z – dorośli i juniorzy (zaawansowani)
  • DP – dzieci początkujące i dzieci młodsze
  • DZ – dzieci zaawansowane i dzieci starsze początkujące

Zajęcia odbywają się w Kiri Kaeshi Dojo Olsztynek, ul. Górna 5 w sali gimnastycznej (starej) Gimnazjum w Olsztynku (wejście na teren szkoły i na salę od strony ulicy Szkolnej).

Główny Instruktor Kiri Kaeshi Dojo:
Sensei Andrzej Jaruszewicz  (3 dan) – Fukushidoin AAI–Polska, Dojo Cho Kiri Kaeshi Dojo Olsztynek
Instruktor Kiri Kaeshi Dojo:
Sensei Krzysztof Puchalski  (2 dan) – Fukushidoin AAI -Polska, Fuku Dojo Cho Kiri Kaeshi Dojo Olsztynek